KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103051
nr 1510 3051
Gunda Erikson
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, "Tidningshållare". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 17x15,5
Gunda Erikson, svensk målare född i Boliden 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:39:35
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer